W Turnieju Śnieżka Cup zajęliśmy 5 i 12 miejsce!
W sobotę dwa zespoły rocznika 2004 rywalizowały w turnieju Śnieżka Football Cup rozgrywanym w Dębicy. W rozgrywkach brało udział 15 zespołów podzielonych na 3 grupy.
Zdjęcia z turnieju pod linkiem: https://plus.google.com/photos/110469807618647361381/albums/6027675869089488305?sort=1
.... więcej w rozwinięciu newsa ....
Nasi zawodnicy rywalizujący w grupie B jako Resovia I uzyskali następujące wyniki:
- Cracovia Kraków 1-1 (bramka Wiktor Łuczyk),
- Brzostowianka Brzostek 7-0 (Radosław Bąk- 2, Jakub Zawadzki- 2, Wiktor Łuczyk, Nikodem Kazimierski, Łukasz Ostrowski),
- Igloopol Dębica 0-3,
- Tarnovia II Tarnów 3-0 (Jakub Zawadzki- 2, Łukasz Ostrowski)
Pozwoliło nam to uplasować się na drugim miejscu w grupie i w meczu półfinałowym zagraliśmy z Hetmanem Zamość. Pomimo prowadzenia w tym meczu 1-0 (bramka Wiktor Łuczyk), ulegliśmy ostatecznie aż 1-5 i pozostała nam gra o miejsca 4-6 w końcowej fazie turnieju.
W tej części rozgrywek zagraliśmy ostatecznie dwa mecze:
- Cracovia Kraków 1-1 (bramka Jakub Zawadzki),
- Stal Mielec 2-2 (Nikodem Kazimierski, Wiktor Łuczyk),
Wyniki te pozwoliły zespołowi Resovia I na zajęcie w końcowej klasyfikacji turnieju 5 miejsca.
Resovia I: Emil Rybka, Nikodem Kazimierski, Sebastian Cach, Oliwier Linda, Radosław Sikora, Filip Drohobycki, Dawid Gawlik, Wiktor Łuczyk, Łukasz Ostrowski, Jakub Zawadzki,
Dobrze zaprezentowała się też druga grupa (Resovia II) naszego rocznika która w grupie C osiągnęła następujące wyniki:
- Stal Mielec 2-4 (Mateusz Dworak, Kamil Worsztynowicz),
- Avia Świdnik 2-2 (Jakub Maćkowiak, Karol Dziedzic),
- Ziomki Rzeszów 2-1 (Jakub Brzęk, Mateusz Dworak),
- Tarnovia Tarnów 0-2,
Po fazie grupowej graliśmy o miejsca 10-12:
- Siarka Tarnobrzeg 1-3 (Mateusz Dworak),
- Igloopol I Dębica 2-3 (samob., Oliwier Czekaj)
Resovia II w końcowej klasyfikacji turnieju zajęła dwunaste miejsce.
Resovia II: Jakub Jankowiak, Maksymilian Charchut, Alan Kyciński, Mateusz Dworak, Karol Dziedzic, Jakub Brzęk, Oliwier Tarczyński, Jakub Maćkowiak, Oliwier Czekaj, Kamil Worsztynowicz,
Końcowa klasyfikacja turnieju:
- Avia Świdnik
- Hetman Zamość
- Igloopol I Dębica
- Stal Mielec
- Resovia I
- Cracovia
- Sokół Nisko
- Tarnovia I
- Tarnovia II
- Igloopol II Dębica
- Siarka Tarnobrzeg
- Resovia II
- Ziomki Rzeszów
- Kolbuszowianka
- Brzostowianka